Náš fotografický ateliér je naprosto ojedinělý svou velikostí, vzhledem, vybaveností a prostorovým využitím.

Svou polohou je situovaný na sever s tím, že celá jeho stěna je prosklená – díky tomu se nabízí jedinečná možnost fotografování za podmínek jako v exteriéru.

Ateliér poskytuje veškerý komfort (kromě hlavní fotografické místnosti) v administrativní části, kde se nachází kanceláře se showroomem, chodba se sociálním příslušenstvím (WC), kuchyňský kout a zasedací místnost. Celý ateliér je situován do zahrady s terasou, která poskytuje jedinečné scenérie. Plocha terasy zabírá 57m2 a v případě nepříznivého počasí lze zastřešit. Dále nabízíme služby našeho postprodukčního studia se zkalibrovatelným monitorem a neutrálním osvětlením, kde fotky dále upravujeme a retušujeme.


K
ateliéru nabízíme veškeré dostupné služby. Disponujeme velkým množstvím stylových dekorací a zároveň spolupracujeme s Ateliéry Barrandov, takže žádné tématické focení není problémem. Pro Vaše focení zajistíme profesionální maskéry, vizážisty, stylisty a kadeřníky. Spolupracujeme pouze s vysoce profesionálními fotografy.Nefotíme pouze v ateliéru! Je možnost si u nás objednat focení jakékoliv společenské akce. Vámi vybrané fotografie si můžete i ihned odnést vytištěné.


D
ále nabízíme firmám pořízení reprezentativních fotek včetně postprodukce vhodných pro reklamní propagaci.


P
od jednou střechou také najdete naše studio Acrodesign zabývající se výrobou reklamy.